Teknoloji

iPhone 15 serisinin ön cam panelleri görüntülendi!

Apple yeni sızıntılarla karşı karşıya. Twitter kullanıcısı ShrimpApplePro tarafından paylaşılan gönderide, şu an tanıtılmayan iPhone 15 serisinin ön cam panellerine ait görsellerin yer aldığı iddia edildi.

GÖRÜNTÜLER GERÇEK OLMAKTAN GURUR DUYUYOR

iPhone 15 serisinin ekran panellerini kısa bir görsel, video ile tanıtan ShrimpApplePro “Günaydın! İşte kaynağımdan doğrulayabildiğim iPhone 15 serisi ön cam panelinin gerçek hayattan bir videosu. Bu gerçek!”başlığı ile paylaştım.

Paylaşılan panellere baktığımızda panellerin diğer cihazlara göre daha ince olduğunu görüyoruz. Dynamic Island özelliğinin iPhone 15 serisinde yer alacağı da anlaşılıyor.

Geçtiğimiz haftalarda sızdırılan iPhone 15 Ultra cihazının görüntülerine baktığımızda şirketin kenarlarda kavisli bir yapı tercih ettiği görülüyordu. Twitter’da paylaşılan bu videoda iPhone 15’in cam panellerine baktığımızda bu gelişmeyi teyit ettiğini görüyoruz.

DİNAMİK ADADA AYRIMCILIK OLMAYACAK

Geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone 14 serisinde Apple, Dynamic Island özelliğine yalnızca iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max modellerinde yer vermişti. Twitter’daki cam panel görselleri doğruysa Apple, iPhone 15 serisindeki tüm telefonlara Dynamic Island özelliğini ekleyecek gibi görünüyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu