Haber

The Agency 65.Bölüm fragmanında David Hartley yolun sonuna mı geldi? Tetiği çekiyor!

Teşkilat 65. bölüm fragmanında 17 Şubat 1993 tarihli ve ‘Hasan Atmaca’ isimli gazete merak uyandırdı. Aklını kurcalayan soruya cevap arayan Zehra, Ömer’in babasının hayatta olup olmadığını öğrenmek ister.

“Bir randevu… Ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım yakında buluşacaklar!” Ömer gerçeğin peşine düşmeye başlar.

Kuruluşun yeni bölüm fragmanında Hasan Atmaca’nın gözünü bile kırpmadan David Hartley’e kurşun sıkması tansiyonu yükseltiyor. Kurşunların hedefi olan David Hartley, ölümle burun buruna gelir.

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in, senaryosunu Organizasyon Senaryo Ekibi’nin üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Organizasyon 65. bölümüyle 26 Şubat Pazar günü saat 20:00’de TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Başarılı operasyonun ardından Frederick’i alan grup, çıkış planını uygularken çatışmanın ortasında kalır. Efkar’ın namlusunun hedefi olan Hartley için tehlike çanları çalmaktadır. Savunma sanayisine yönelik bir tehdit oluşacağını öğrenen grup vakit kaybetmeden harekata başlama kararı alır. Hartley’e ulaşmaya çalışan Ömer, Hasan Atmaca hakkında çok değerli bilgiler edinir. Efkar’ın Hartley planı sonucunda karşısına hiç beklemediği biri çıkacaktır. Hartley ve Efkar arasındaki savaşı başlatacak düğüm kopmak üzere!

haber-yildirim.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu